#

Звіт Олега Левицького з Чемпіонату України.

Наша поїздка на Чемпіонат України, традиційно почалась із зустрічі в нашого капітана Ігора Веселовського вдома. Загрузивши речі та випивши ароматну каву, приготовлену Світланою Веселовською, ми вирушаємо.

Частина нашої команди зможе приїхати тільки на офіційне тренування, тому два дні ми будемо розбиратися четверо: я - Олег Левицький, Ігор Веселовський, Андрій Свистович та наш незмінний і  незамінній тренер Олександр Кваснюк. Своє перше тренування ми вирішили провести в зонах C і D де в нас було найменше інформації по дистанції та рибі. Тренування показало, що риби велика кількість, а величина риби відрізнялась від дистанції. Провівши всі три тренування, ми зупинились на складі прикормки Browning - 2 кг Black Magic, 1 кг M7 і 1 кг Grand Slam зволожений меласою Feeder Sport - пряна + Арома Лящ Блек.

Цей склад прикормки ідеально підходив для цієї водойми, лишається тілько реалізація покльовок з чим я справлявся завдяки гачкам Fudo Chika #15 і #17.

Перший день.

Я потрапляю в зону С5. Вибираю дистанцію в 59 та 50 м. Закорм по 5 кормушок з кормовим мотилем. Стартую з 59 м, з першого вкиду ловлю карася, другого - підлящ, третього - плотва і точка вимикається. Думаю підійшов лящ, ще 40 хв. і рузультату нуль... Змушений перейти на 50 м. Вже програв сусідам мінімум 5 риб. З перших хвилин починаю ловити дрібного підлящика, всерівно не наздожену сусідів, треба ляща. За 40 хв до фінішу - пауза, це ВІН. Граюсь з насадкою, спрацьовує червона пінка і 5 мотилів, лящ в підсаці. Та сама насадка, неймовірний загин кінчика і схід на точці... Розумію що це означає... У мене ще 15 хв... Після сходу ловлю 3 дрібних підлящика і 2 ляща. З вагою 5 310 я четвертий в зоні.

Їдемо додому їсти смачнезний борщ, заправку до котрого зробила Світлана Веселовська, дуже Вам дякую.

День другий.

Я потрапляю в сектор В5. Дистанція 46 і 55 м. Сьогодні буду починати з ближньої. З самого ранку був сильний вітер, як раз будут в пригоді новинки від Feeder Sport нові пулі, які пройшли повну обкатку на цих змаганнях. Тут Було по веселіше, клював дрібний підлящ но в більшій кількості. Провалів в кльові практично не було. З сусідами йшли риба в рибу. Але все гладко не може бути, за годину до фінішу починаються паузи, сусіди продовжують ловити. Міняю насадку розмір гачка, провіряю різні досипки, без результату... Доловлюю ще пару підлящиків і сигнал фініш. З вагою 8 110 я четвертий в зоні. Чекаємо на результати, команда Feeder Sport сьогодні відвоювала пару балів у команди з Харкова. Але як завжди не вистачає зовсім трошки, на один бал нас все ж таки обходять.

Команда Feeder Sport займає 4 місце на Чемпіонаті України. Ці змагання принесли мені дуже багато риболовного досвіду, є над чим задуматись і допрацювати.

Хочу подякувати усім нашим спонсорам: компанії Feeder Sport, Центру Сучасної Риболовлі - Три Кита за допомогу у поїздці на Чемпіонат України.

Подякувати організаторам, спортсменам та усім хто був причетний до цієї риболовної події.


До Наступних зустрічей на водоймах, Ваш Олег Левицький.