#

Арома

Компанія "Feeder sport" почала випуск нової продукції, яка представляє собою різноманітні ароматизатори та їхні мікси.Також присутня в асортименті меласа натуральна і меласа ароматизована.Серія преміум - це висококонцентрований ароматизатор, який використовується для покращення прикормки та придання їй відповідного запаху і смаку. Лящові мікси мають різні запахи.Так, лящ № 1 - більш різкіший мигдальний відтінок, а лящ № 2 і лящ № 3 - з нотками горіхів, який дуже полюбляє лящ і його "родичі". Під різну водойму і період року підбирається відповідний лящовий мікс.

Ароматизатори преміум мікс для плотви мають відповідні різноманітні запахи. Плотва № 1 - це суміш з нотками кокосу, а плотва № 2 - більше пряний, з кавовим відтінком. Планується ще декілька плотвиних міксів.

Ароми для карася різко протилежні. Як відомо, карась - своєрідний гурман. Він може реагувати то на медовий смак,то на часниковий.Тому компанія "Feeder sport" запропонувала рибацькій громаді такі мікси для карася:
карась №1 - з кавовим ароматом
карась №2 - з запахом анісу
карась №3 - з часниовим відтінком.

Карпова програма на наш погляд є складною,але вона теж увійшла в перелік наших ароматизованих міксів.

Так карп № 1 має легкий ягідний запах, а карп № 2 - ванільно-кукурудзяний відтінок. Карп №3 - це сливовий мікс. І закінчує цю лінійку карп № 4 з запахом дюшесу.

Декілька міксів ми запропонували для покращення ловлі. Ароматизатор "біла риба" - це суміш кориці з легким ванільним присмаком та бісквітним відтінком. На нашу думку, цей мікс подобається всій білій "раті". Ароматизатор "big fish" - більш складніший за своєю структурою. Добавляючи до прикормки цей мікс, ми відчуємо дуже приємний карамельно-шоколадний запах, який подобається плотві, лящу та іншим карповим. Ми вважаємо,що це універсальний мікс.

Наша компанія випускає також серію "блек". Ці мікси окрім своєї функції ароматизовувати прикормку ще злегка її забарвлюють.

Серія "атрактіс" - це висококонцетрований ароматизатор з дуже складним складом. Лящовий мікс являє собою суміш різних горіхів з нотками ванілі та карамелі. Плотвиний атрактіс - з запахом шоколаду, кави і пряностей.

Майже всі ліквіди дублюються спреями.Є декілька одинарних спреїв, які збагатять ваш асортимент. У продажі також присутні меласа ароматизована і меласа натуральна.

Наша компанія "Feeder sport" запропонувала таке бачення ароматизаторів для риболовлі. Можливо у цьому хтось побачить негатив, але риболовля тим цікава, що дає можливість кожному рибакові експерементувати і аналізувати.

Усі побажання і конструктивну критику ми сприймаємо. З вами ми вдосконалимо свою продукцію, тому - пропонуйте, пишіть і дзвоніть!
Нашу продукцію можна придбати на сайті www.feedersport.com або за номером телефону 066 668-61-72. А відгуки, побажання та критику на мій номер 097 443-72-66 або на сторінку в фейсбук.

У розробці продукції брали участь багаторазовий чемпіон України та призер чемпіонату світу Веселовський Ігор та учасник збірної України Левицький Олег.

Любіть і поважайте природу! Ні хвоста вам, ні луски!